+420 606 245 479 iva.kozeluhova@antheia.cz


Kompletní květinový servis, pronájem a prodej

Nechte květinovou výzdobu ve firmě na nás, nebudete litovat.

Pomůžeme Vám vytvořit jedinečnou atmosféru na pracovišti s pomocí pokojových rostlin a dekorací. Z Vaší firmy se stane reprezentativní místo, ve kterém se budou Vaši partneři, klienti či zaměstnanci cítit příjemně. Hlídáme si termíny narozeninových kytic u zaměstnanců a dodáme kytice.

Jakou formu spolupráce hledáte?

Pravidelný květinový servis

Dodáme květiny a květinovou výzdobu, o kterou pečujeme. O nic se nestaráte.

Vyzdobíme květinami a aranžemi prostory vaší firmy, recepci, zasedací prostory, chodby, zahrádky i venkovní prostory. Pomůžeme Vám vytvořit jedinečnou atmosféru Vašeho pracoviště s pomocí pokojových rostlin. Ve Vaší firmě se budou příjemně cítit zaměstnanci i klienti.

Po celou dobu poskytovaného servisu Vám garantujeme prosperitu všech rostlin. V praxi to znamená, že pokud se vyskytne poškozená rostlina, na naše náklady Vám ji vyměníme. V případě pravidelného servisu přebíráme veškerou zodpovědnost za svěřené rostliny.

Jednorázový květinový servis

Vaše květiny jednou za čas v rukou profesionálů.

Máte ve firmě máte vlastní květiny? Otíráte z nich prach a pravidelně zaléváte? To je dobře. Aby však květiny stále zářily a byly reprezantativní, pouze toto bohužel nestačí.

Aby květiny ve Vašich kancelářích byly stále krásné, je nutné jim poskytnout pravidelnou a profesionální péči, která zahrnuje mnoho činností, včetně odborného dohledu, který zajistí včasný zásah proti chorobám a škůdcům.

Vaše stávající rostliny upravíme, ošetříme přesadíme, pohnojíme…

Prodej květin a květinové dekorace

Kupte si do firmy nádhernou květinovou výzdobu

Potřebujete do recepce reprezentativní výzdobu? Chcete zpříjemnit zaměstnancům práci příjemným prostředím? Obraťte se na nás. Veškeré rostliny, květiny i dekorace nabízíme k prodeji.

I když Vám k rostlinám dodáme i návod, jakým způsobem o ně pečovat, zvažte možnost pravidelného květinového servisu. Vyhnete se tak případným problémům v péči o květiny. Jednoduše se může stát, že květiny přelijete, nebudou mít dostatek světla nebo budou napadeni škůdci. V případě pravidelného servisu přebíráme veškerou zodpovědnost za svěřené rostliny.

Vánoční a sezónní firemní výzdoba

Firemní akce, společenské akce, večírky. Vše krásně vyzdobené

Způsobů, jak vyzdobit firmu v určitém ročním období, je mnoho. Nebojte se a sdělte nám všechny vaše představy. Vše se pokusíme zrealizovat. Základem je perfektně vyzdobená recepce, vstupní hala firmy, zasedací místnost a další. Inspiraci hledejte v našich tipech.

Připravujete firemní večírek? Obraťte se na nás a my se postaráme o květinovou výzdobu. Nejen, že vám vyzdobíme prostory, kde se večírek nebo akce bude konat, ale také připravíme květiny pro dámy, balíčky pro pány, aby při odchodu měly památku na hezky strávený večer. Kontaktuje nás a domluvíme všechna Vaše přání týkající se květinové výzdoby. Určitě budete spokojeni.

Vyrobíme Vám na přání jakoukoli vánoční dekoraci, kterou ohromíte přátele, můžete ji dát jako vánoční dárek, nebo jen tak pro radost, k dotvoření té správné vánoční atmosféry.

Důležité informace ke květinovému servisu

Jak začít spolupráci

 • Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku. Napište na iva.kozeluhova@antheia.cz nebo zavolejte na mobil: 606 245 479
 • Zajedeme se podívat na Vaše prostory. Zjistíme možné rozmístění květin a Vaši představu.
 • Dle Vašeho rozpočtu připravíme návrh množství, rozmístění a možných druhů jednotlivých rostlin. Součástí samozřejmě budou i nádoby a květináče pro jednotlivé květiny.
 • Po Vašem schválení započne realizace a my přebereme veškeré starosti, které s pečováním o květinovou výzdobu souvisí.

Jak účtujeme spolupráci

Spolupráce se skládá ze dvou částí:

 • Samostatný pronájem květin. V případě prodeje květin se tato čátka neúčtuje.
 • Pravidelný servis pronajatých květin, který probíhá 1x týdně, v některých případech 1x za 14 dní

Neposkytujeme samostatný pronájem rostlin, protože bychom nemohli garantovat odbornou péči za svěřené květiny. Cena se odvíjí od počtu a velikosti pronajatých rostlin. Při velkém množství květin poskytujeme slevu, která může dosahovat až 50 %.

Co je součástí spolupráce

Dodáním květin naše práce zdaleka nekončí. Hlavní výhodou této spolupráce je pravidelný profesionální servis zapůjčených květin, který zahrnuje zalévání, tvarování, hnojení, lesk a případné přesazování. O nic se nemusíte starat, automaticky zajistíme vše potřebné v pravidelných intervalech.

Výhody pronájmu a servisu

 • Nemusíte se o nic starat, o květinovou výzdobu pravidelně pečujeme.
 • Automaticky vám nabídneme sezónní výzdobu, když přijdou Velikonoce, Vánoce, Halloween, den sv. Valentýna či MDŽ.
 • Platba měsíčním paušálem
 • Garance odpovědnosti za svěřené květiny a aranžmá

Co vše takový servis obsahuje

Aby květiny ve Vašich kancelářích byly stále krásné, je nutné jim poskytnout pravidelnou a profesionální péči, která zahrnuje následující:

 • zalévání
 • přesazování
 • hnojení
 • ošetřování nadzemních částí rostlin
 • odstraňování suchých listů
 • zbavení prachu
 • zlepšení vzhledu postřikem – přípravkem pro lesk listů
 • použití kosmetiky pro rostliny, aby vás dokonale reprezentovaly
 • odborný dohled – zajistí včasný zásah proti chorobám a škůdcům

Jak často o květiny pečovat

Pokud máme převzít veškerou odpovědnost za vaše rostliny, je potřeba pravidelný servis 1x týdně, v některých případech 1x za 14 dní. Tuto variantu vám doporučujeme. Pro zajištění prosperity rostlin je nutné provést servis minimálně čtvrtletně – to je časový úsek, ve kterém se dají poškozené a nemocné květiny zachránit.

Dále je možný nárazový servis:

 • 1x za měsíc
 • 1x za čtvrt roku
 • 1x za půl roku
 • nárazově

Tipy pro firemní výzdobu

Květinová výzdoba recepce

Recepce je místo, které vaši zákaznící a partneři vidí jako první. Mělo by se jednat o reprezentativní prostor, který udělá dobrý první dojem. Podle vašeho interiéru doporučíme nejvhodnější výzdobu. Nejčastější volbou je velké květinové aranžmá přímo na recepci.

Výzdoba zasedacích sálů

Hezké prostředí tvořené květinovou výzdobou působí na všechny aktéry schůzek velmi příjemným a uklidňujícím dojmem. Vyzdobená zasedací místnost se tak stává přátelským místem, které nepůsobí příliš formálně.

Výzdoba pracovního prostředí

Že příjemné prostředí zvyšuje pracovní nasazení je známá věc. Dopřejte svým zaměstnancům krásné místo, kde se jim bude příjemně pracovat. Odmění se vám dobře provedenou prací.

Výzdoba firemních akcí

Vyzdobíme vkusně vaší firemní akci, ať již ve vašich nebo pronajatých prostorech. Haloween, mexická párty, valentýnská párty - nic není problém a vaší fantazii se meze nekladou.

Výzdoba kulturních a společenských akcí

Naší specializací je výzdoba velkých sálů, společenských plesů a nejrůznějších recepcí. Kulturní a společenské akce patří mezi prestižní události každé firmy. Bylo nám ctí vyzdobit takové akce, jako je Dvorní ples královny Antoinetty - královny Francie v divadle Hybernia, veletrh a festival současné fotografie FOTOEXPO nebo Miss Foto. Připravili jsme květiny pro takové osobnosti jako Jana Saudka, Livii Klausovou a jiné.

Fotografie jsou více než tisíc slov