+420 606 245 479 iva.kozeluhova@antheia.cz


Svatební kytice a svatební květinový servis

Svatební den je jeden z nejkrásnějších a nejdůležitějších dní v životě. Splníme všechna Vaše přání týkající se svatební výzdoby a dekorace. Pokud nemáte jasnou představu, nahlédněte do naší svatební fotogalerie. Inspirovat se může také v květinovém ateliéru, kde máme připravenou spoustou fotografií a katalogů. Domluvte si schůzku, těšíme se na Vás.

Kromě kompletní květinové výzdoby, můžete samozřejmě využít pouze některých služeb. Svatební kyticí pro nevěstu to pouze začíná, ale nabízíme i květiny pro svatebčany, výzdobu svatebního auta či nádhernou výzdobu svatebních prostor.

Svatební kytice

Svatební kytici vytvoříme přesně podle Vašich představ a stylu Vaší svatby. Fantazii se meze nekladou. Kromě kytic z čerstvých květin vyrobíme i netradiční umělou svatební kytici.

Mezi nejčastější svatební kytice patří kytice z kal, tulipánů, růží, pivoněk, hortenzií, levandulí, kopretin, růží, chryzantém, ale i ze slunečnic a lučního kvítí - luční kytice.

Kromě nevěsty by se nemělo zapomenout ani na maminky a další výzdobu. Svatební kytice pro maminky, svatební kytice na auto a v neposlední řadě i svatební kytice, kterou nevěsta odhazuje nezadaným dámám, by rozhodně neměly na svatbě chybět.

Svatební květinová výzdoba

Čeká Vás jeden z nejkrásnějších dnů v životě a Vy nevíte, kde Vám hlava stojí, tolik zařizování a povinností. S květinovou výzdobou vám rádi pomůžeme.

Nechte něco na profesionály. Máme bohaté zkušenosti s kompletním svatebním květinovým servisem. Uvážeme Vám svatební kytice, zhotovíme svatební dekorace, nazdobíme auta. Jsme schopni Vám slavnostně vyzdobit celý svatební prostor, kostel, obřadní místo s květinovou svatební bránou, či svatebním obloukem (slavobránou), a jako třešinku na svatebním dortu Vám vyzdobíme i svatební lože.

Svatební dekorace na auto

Svatební kolona aut, troubení klaksonů a příjezd nevěsty, ženicha a svatebčanů. Tím to vše teprve začíná. Nejen nevěsta a ženich, ale i auto si zaslouží slavnostní háv. Svatební dekoraci si můžete dle libosti vybrat vypichovanou v aranžérské hmotě, třeba ve tvaru srdce nebo polokoule. Je opatřena přísavkou, takže nemusíte mít strach, že Vám při spanilé jízdě městem ulítne. Kapotu auta Vám vyzdobíme stuhou nebo organzou ve tvaru písmene V, uchycenou za zrcátka, která se dají přizdobit myrtovými věnečky, či srdíčky. Svatební dekorace na auto může být z živých květin, ale také z umělých přízdob a materiálů.

Svatební vývazky

Svatební vývazky, neboli myrty, patří do klopy nebo na šaty všech svatebčanů. Na ozdobení ženicha to však chce něco speciálního - malou kytičku do klopy ženicha, která barevně ladí se svatební kyticí nevěsty. Pro svatebčany mohou být použité myrty ozdobené mašličkou nebo svatební vývazky z barevných mašlí.

Svatební dekorace na stůl

Po svatebním obřadu Vás čeká slavnostní jízda do krásně nazdobené restaurace ke slavnostně prostřené tabuli. Než se spolu pustíme do plánování výzdoby, měli bychom si ujasnit, v jakém stylu si Vaši svatbu budete přát (např. rustikální, vintage styl, retro, glamour, apd). Také si ujasníme, v jaké barevné škále budeme volit květiny a celkovou výzdobu. V poslední době, se již upouští od jednotného barevného odstínu celé svatby. Poslední trendy jsou kombinací tří až čtyř odstínů. Na slavnostní výzdobu tabule Vám můžeme nabídnout kromě květinové výzdoby, zapůjčení váz, číší nebo svícínků. Rádi Vám vyzdobíme nejen svatební stůl, ale také židle, sweet bar, stůl přání a také obřadní stolek.

Svatební doplňky

Ke svatební kytici a výzdobě, patří také květinové doplňky, kterými můžete podpořit Váš dokonalý outfit. Pro nevěstu vytvoříme krásnou přízdobu do vlasů v podobě věnečku, čelenky, spony. Také dokážeme na přání vyzdobit třeba svatební střevíčky. Maminkám i družičkám můžeme nabídnout místo menší kytičky pohodlný květinový náramek a pro děti vyzdobíme květinami svatební košíčky s rýží nebo okvětními plátky růží, kterými zasypou novomanžele. Vaše jedinečné snubní prsteny Vám zakomponujeme do květinami ozdobených svatebních talířků. Na výslužku pro svatebčany, připravíme svatební krabičky. A nezapomínáme ani na Vaše malé zvířecí mazlíčky. Pokud si bez nich nemůžete svůj velký den představit, vyzdobíme jim květinami jejich obojky.

Fotografie jsou více než tisíc slov