+420 606 245 479 iva.kozeluhova@antheia.cz


Vánoční výzdoba

Zůstanete u klasické vánoční výzdoby nebo zvolíte moderní?

Blíží se adventní čas, ve kterém byste již měli mít promyšlenou vánoční výzdobu. Pokud tomu tak není, neváhejte a obraťte se na nás. Pomůžeme vám s nejvhodnějším výběrem vánoční výzdoby, vánočních dekorací a vánočních stromků.

Adventní věnce

Klasika nebo moderna? Mnoho možností vánočních adventních věnců.

Advent je období čtyř neděl před vánočními svátky. Je to doba rozjímání a radostného očekávání. A právě adventní věnec nám symbolicky odpočítává dobu příprav na Vánoce. Každou neděli se na adventním věnci zapálí jedna svíčka.

Náš ateliér pro Vás připraví ty nejkrásnější adventní věnce podle Vašich představ. Budete si přát moderní v ledových barvách? Nebo tradiční s oříšky a voňavými perníčky? Kulatý, nebo podlouhlý? Z voňavého jehličí, nebo z proutí či z umělé chvoje? Také rádi tvoříme adventní věnce z aranžérské hmoty k vypichování živých květů.

Vánoční věnce na dveře

Vánoce klepou na dveře. Přivítejte je vánočním věncem na dveře.

Už máte doma naklizeno a line se vůně vánočního cukroví? Začínáte s vánoční výzdobou? Nezapomeňte na pořádný věnec na dveře, který prozradí Vašim sousedům a známým, že jste připraveni. Pokud máte v rodině malé děti, určitě je potěšíte věncem se sobíkem nebo sněhulákem.

Věnce na zavěšení pro Vás připravíme z živé i umělé chvoje, nebo proutěné. Jednostranné, i oboustranné, které se hodí i do prostoru, nebo na skleněné dveře. Fantazii se meze nekladou. Může zářit světýlky, ve kterých se budou odrážet kouličky, sněhové vločky nebo hvězdičky. Také si můžete přát klasiku z šišek, perníčků, sušených pomerančů, oříšků. Také může být jen kombinací různé chvoje s velkou krásnou mašlí.

Vánoční truhlíky

Oblíbená vánoční výzdoba do interiéru nebo do oken či na balkón.

U nás velice oblíbená dekorace, která začíná adventním časem a krásná vydrží ještě dlouho po vánočních svátcích. Můžete si vyzdobit každičké okno na Vašem domě, nebo si dát truhlík na balkon či terasu a z tepla domova pozorovat jeho krásu.

Do truhlíků které si u nás objednáte, rádi používáme různé druhy chvoje, drátovec, šišky, plody, také vánoční ozdoby v barvě Vaší vánoční výzdoby.

Vánoční dekorace

Vánoční doplňky dělají tu pravou vánoční atmosféru.

Máte doma krásný adventní věnec, vyzdobená okna, věnec na dveřích… A chtělo by to ještě něco? Připravíme pro Vás například krásné svícínky z živé i umělé chvoje, s jednou či více svíčkami. Potřebujete vyzdobit třeba schodiště? Žádný problém.

Máte doma krásnou velkou vázu a smutně kouká v koutě? Uděláme Vám z ní parádní vánoční dekoraci, která u vchodu do Vašeho domu či bytu ohromí každou návštěvu. Chcete jen nějakou maličkost pro radost? Co třeba malinký pytlíček s umělou větvičkou a vánoční přízdobou? Můžete si ho pověsit na kliku u dveří, okno nebo šuplík u komody.

Vyrobíme Vám na přání jakoukoli vánoční dekoraci, kterou ohromíte přátele, můžete ji dát jako vánoční dárek, nebo jen tak pro radost, k dotvoření té správné vánoční atmosféry.

Fotografie jsou více než tisíc slov