+420 606 245 479 iva.kozeluhova@antheia.cz


Kytice

Ten nejkrásnější dárek pro každou příležitost

Připravíme kytice, květinové aranže, květinové koše pro Vás, Vaše klienty i zaměstnance. Kytice se hodí k různým příležitostem jako jsou svátky, narozeniny, svatba, narození dítěte, promoce, firemní večírky, významná jubilea či jako poděkování. Květinové aranže si můžete po dohodě osobně vyzvednout nebo Vám je rádi dovezeme.

Kytice a aranže mohou být vyrobeny z různých materiálů např. doplněny bonbóny, lahvičky alkoholu, cigaretami, čajem aj. Nahlédněte do naší galerie a nechte se inspirovat. Pokud máte svou vlastní představu o netradiční aranži, rádi ji pro Vás vyrobíme.

Kytice

Kytice k narozeninám

Královnou kytic je právě ta k narozeninám

Naprostou klasikou mezi kyticemi je kytice k narozeninám pro ženy či muže. Může se jednat o kytici růží, kterou absolutně nic nezkazíte. Dá se však vytvořit i netradiční narozeninová kytice. Použít a zakomponovat se dá téměř vše.

Kytice k narozeninám pro ženy je většinou z čerstvých květin v nádherných barevných kombinacích. Věřte, že ženy si na květiny potrpí.

To kytice k narozeninám pro muže je jiný oříšek. Ten ocení zejména originalitu a nápad. A zde jednoznačně vyhrávají jedlé kytice či kytice z cigaret a alkoholu.

Kytice k narozeninam

Kytice pro muže

Originální i netradiční kytice pro pány tvorstva

Klasickou kyticí muže většinou moc nepotěšíme. Chce to něco netradičního. Co ale muže zaručeně potěší je jedlá kytice, kytice z cigaret či vtipná kytice za použití netradičních předmětů, které jsou blízké obdarovanému.

Jedlé kytice pro muže mohou být salámové kytice, klobásové kytice či slané kytice. Taková uzeninová či masová kytice muže opravdu potěší. Je to originální narozeninová kytice a perfektní dárek pro muže.

Další vhodnou kombinací je cigaretová kytice s lahví alkoholu. Touto volbou určitě nic nezkazíte.

Kytice pro muze

Jedlé kytice

Kytice, které se dají sníst. Favorit mezi netradičními kyticemi. Milují je muži i ženy.

Dámy dávají přednost sladkým kyticím, ve kterých jsou zakomponovány bonbóny, sladkosti, čokolády a jiné dobroty.

To pánové mají rádi slané kytice. A vložit do kytice se toho dá také mnoho. Uzeniny, klobásy, klobásky, párečky, chilli papričky. Inspirovat se také můžete v kyticích pro muže.

Zeleninové nebo ovocné kytice nejsou také ničím neobvyklým. Zkrátka lze použít všechny jedlé suroviny.

Jedle kytice

Netradiční kytice

Buďte originální. Klasickou kytici daruje každý

Přeneseme Vaše nápady a fantazii do kytice. Potřebujete kytici k narození miminka? Zakomponujeme do kytice dětské bačkůrky, dudlík, hračku.

Tatínkovi nebo dědečkovi vytvoříme kytici s oblíbenou lahvinkou alkoholu nebo s cigaretami či doutníky. Případně jedlou kytici.

Mamince, babičce či přítelkyni vyrobíme nádhernou kytici s čokoládou nebo jinou sladkostí.

Netradicni kytice

Smuteční kytice

Projevte úctu a lásku k zesnulému krásnou smuteční kyticí

Smuteční kytice jsou nedílnou součástí smutečního obřadu. Variant smutečních kytic je více. Jsou to smuteční kytice do ruky, smuteční kytice na rakev či vazby smutečních kytic.

Klasickou smuteční vazbou je smuteční kytice či věnec s nápisy na stuze. Můžeme vytvořit i méně tradiční smuteční kytice z umělých květin. Dále také smuteční či pohřební kytice pro muže.

Kromě květinových aranží na pohřbech, je důležitá také hřbitovní výzdoba. Na své blízké myslíme zejména na dušičky, kdy je správa hrobů nejdůležitější.

Smutecni kytice

Fotografie jsou více než tisíc slov